Kağıt Ürünleri

KAĞIT ÜRÜNLERİ

Kağıt, günümüzde daha çok yazma işlerinde kullanılan bir üründür. Üzerine baskı ya da çizim yapılabilir ya da ambalajlama amacıyla da kullanılabilir. Genellikle selüloz hamurunun preslenmesi sonrası esnek levhalar içinde kurutulmasıyla oluşur.

 

KAĞIT ÜRÜNLERİNİN KULLANIM ALANLARI

Kağıt ürünleri, hayatın hemen hemen her yerinde ihtiyaç duyduğumuz, her zaman elimizin altında bulunması gereken çeşitli ürünlerdir. Evde, ofiste, okulda ya da günlük yaşantımızın doğal akışında kağıt ürünlerine ihtiyaç duyarız. Kağıt ürünlerinin çok çeşitli ve fonksiyonlu olması sebebiyle kağıt ürünleri sadece yazı ya da çizim işleri için kullanılmaz. İnşaat sektörü, endüstriyel sektör dahil olmak üzere birçok alanda temizlik malzemesi olarak ve paketleme işlemlerinde sıkça kullanılır. Kağıt ürünlerinin bu çok yönlü oluşu, kağıdın farklı alanlarda değişik tasarımlarla kullanılmasına sebep olmuştur. Örneğin resmi evraklar için kullanılan A 4 kağıt çeşidiyle özel gün kartlarında kullanılan kağıt çeşidi aynı değildir. Kağıdın kullanım amacına bağlı olarak yüzey yapısı değişmektedir. Örneğin kopya ya da benzeri bir ürün elde etmek için kullanılan asetat kağıdı ile fotokopi kağıdının yapısı ve kalınlığı benzer değildir. 

 

KAĞIT ÜRÜNLERİNDE POPÜLER MARKALAR

Kalemkutusu’nun kağıt ürünleri kategorisi ile müşteri memnuniyeti yüksek olan markalar tercih edilebilir.   Faber – Castell, Liz, Picador, Tanex, Alpino gibi markaların farklı kullanım alanlarına sahip kartonlarınafotokopi kağıtlarına, elişi kağıtlarına, resim kağıtlarına, ve birçok kağıt ürününe kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kağıt Ürünleri