Evet üyelik ücretsizdir. Sol tarafta bulunan üye Girişi kısmında ki adımları izleyerek kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.
Kalemkutusu.com a üye olarak sadece üyelere sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yapacağımız kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Kalemkutusu.com'da ki fiyatlar piyasaya göre cazip olup çok fazla kampanya olması muhtemel olmadığından rahatsız edici bir durum olmaz. Olan kampanyalarda distiribitör destekli olacağından senede 3 veya 4 defa olur. Üyeliğin en faydalı kısmı, yeni ürünlerden haberdar olursunuz.
Üyelik Giriş sayfasındaki "Parolanı mı unuttun?" kısımına tıklayarak ulaşabilir ve sadece e-posta adresinizi girerek şifreninizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Şifrenizi sol tarafta bulunan Üyelik bölümünün altında bulunan "Üyelik Bilgileri" kısımından değiştirebilirsiniz.
Kalemkutusu.com a üye olmadan alışveriş yapmanız mümkün değildir? Üyelik ücretsizdir ve kişisel bilgileriniz güvendedir.
Kalemkutusu.com ' dan alışveriş yaparken kullanabileceğiniz ödeme seçeneklerimiz: Banka Havalesi Kredi Kartı ile 100% Güvenli online ödeme. (Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt edilmemektedir.
Kargo ile Sipariş seçtiğinizde normal şartlarda istanbul içi Siparişler 1-3 işgünü içerisinde , diğer yurt içi Siparişlerde ise 2-5 işgünü içerisinde Sipariş sahiplerine teslim edilir.
Faturanız siparişiniz ile birlikte gönderilecektir.
Tüm ürünlerimiz 2 yıl resmi garanti kapsamı içerisindedir.
İade işlemleri için lütfen bizi arayınız. İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir.